| Długość | różne |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
| Trwałość | Wysoki |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Gęstość | 50/100/150/200 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Waga | Dostosowywalne |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
|---|---|
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Materiał | poliuretan |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Szerokość | 930-1130 mm |
| Gęstość | >45kg/m3 |
|---|---|
| Szerokość | Konfigurowalny |
| Materiał | poliuretan |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| izolacja cieplna | Tak |
| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
|---|---|
| izolacja cieplna | Tak |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Obróbka powierzchniowa | Konfigurowalny |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Kolor | różne kolory |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| ROZMIAR | Dostosowane |
| żaroodporne | Tak |
| Powierzchnia | Gładki |
| Ogniotrwały | - Tak, tak. |
|---|---|
| Szerokość | 50-1130 mm |
| przeciw starzeniu | - Tak, tak. |
| Dźwiękoszczelny | - Tak, tak. |
| izolacja cieplna | - Tak, tak. |
| Materiał | Kanapka |
|---|---|
| Odporny na wilgoć | - Tak, tak. |
| Trwałość | wysoki |
| Kształt | Płyta |
| Krawędź | fazowane |
| Kolor | różne kolory |
|---|---|
| Krawędź | fazowane |
| Konserwacja | Niskie |
| Materiał | Kanapka |
| Rowek | Cztery rowki |
| Kształt | Płyta |
|---|---|
| Odporny na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Powierzchnia | Gładki |
| żaroodporne | - Tak, proszę. |
| Instalacja | Łatwo. |