| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Materiał | poliuretan |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Izolacja akustyczna | Tak |
| Długość | Konfigurowalny |
|---|---|
| izolacja cieplna | Tak |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Materiał | poliuretan |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Gęstość | >45kg/m3 |
|---|---|
| Szerokość | Konfigurowalny |
| Materiał | poliuretan |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| izolacja cieplna | Tak |
| Materiał | poliuretan |
|---|---|
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Grubość | Konfigurowalny |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | Tak |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Grubość | Konfigurowalny |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Szerokość | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Grubość | Konfigurowalny |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Szerokość | Konfigurowalny |
| Czas dostawy | 5-8 dzień roboczy |
|---|---|
| Zasady płatności | akredytywy |
| Możliwość Supply | 10000㎡/dzień |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan Material · China |
| Materiał twarzy | Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Folia pokryta paletami, pasek z zapięciem lub bez |
| Czas dostawy | 5-15 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 5000 m/dzień |
| Materiał rdzenia | PUR/PIR |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Panele pokryte folią na paletach, EPS na dole, pasek z lub bez, papier/stal chronią narożnik. |
| Czas dostawy | 5-20 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 m / dzień |