| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Szerokość | 1000 mm |
| Struktura | Kanapka |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, proszę. |
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
| Trwałość | Wysoki |
| Długość | różne |
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
| Trwałość | wysoki |
|---|---|
| Krawędź | fazowane |
| Instalacja | Łatwy |
| żaroodporne | - Tak, tak. |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Długość | różne |
|---|---|
| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, proszę. |
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Szerokość | 50-1130 mm |
| color | Various |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| soundproof | Yes |
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| lightweight | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| anti-corrosion | Yes |
| durability | High |
| Fire Rating | B1/B2 |
|---|---|
| Weight | Customizable |
| waterproof | Yes |
| Structure | Sandwich |
| Length | Customizable |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
| Szerokość | 50-1130 mm |
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
| Kolor | różne |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Gęstość | 50/75/100/150/200mm |
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |