| Wykończenie powierzchni | Wstępnie malowany lub SS lub Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa B |
| długość panelu | Możliwość dostosowania, mniej niż 11,8 m |
| Grubość panelu | Zwykle od 50 mm do 150 mm |
| Efektywna szerokość panelu | 1000mm/950mm |
| Grubość panelu | Zwykle od 50 mm do 150 mm |
|---|---|
| Efektywna szerokość panelu | 1000mm/950mm |
| Szerokość panelu | Zwykle 1000 mm |
| długość panelu | Możliwość dostosowania, mniej niż 11,8 m |
| Materiał wierzchni | Stal ocynkowana lub aluminium |
| Grubość panelu | Zwykle od 50 mm do 150 mm |
|---|---|
| Materiał rdzeniowy | Pianka poliizocyjanurowa (PIR). |
| długość panelu | Możliwość dostosowania, mniej niż 11,8 m |
| Grubość panelu | Zwykle od 50 mm do 150 mm |
| Trwałość | Odporny na korozję i długi okres użytkowania |
| Grubość panelu | Zwykle od 50 mm do 150 mm |
|---|---|
| długość panelu | Możliwość dostosowania, mniej niż 11,8 m |
| Trwałość | Odporny na korozję i długi okres użytkowania |
| Przewodność cieplna | ≤0,02 W/m·K |
| Szerokość panelu | Zwykle 1000 mm |
| Wykończenie powierzchni | Wstępnie malowany lub SS lub Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Efektywna szerokość panelu | 1000mm/950mm |
| długość panelu | Możliwość dostosowania, mniej niż 11,8 m |
| Szerokość panelu | Zwykle 1000 mm |
| Materiał rdzenia | Pianka poliizocyjanurowa (PIR). |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu depozytu |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Shandong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu depozytu |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Shandong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Efektywna szerokość panelu | 1000 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | ≤0,02 W/m·K |
| Aplikacje | Budynki przemysłowe, magazyny, chłodnie, dachy komercyjne |
| Odporność ogniowa | Klasa B1 (GB) |
| długość panelu | Możliwość dostosowania, do 11960 metrów |
| Aplikacje | Budynki przemysłowe, magazyny, chłodnie, dachy komercyjne |
|---|---|
| Trwałość | Odporny na korozję, długa żywotność |
| Grubość panelu | Zwykle od 50 mm do 150 mm |
| Wpływ na środowisko | Nadaje się do recyklingu, niska emisja LZO |
| długość panelu | Możliwość dostosowania, do 11960 metrów |
| długość panelu | Możliwość dostosowania, do 11960 metrów |
|---|---|
| Nazwa produktu | Płyty dachowe PIR |
| Grubość panelu | Zwykle od 50 mm do 150 mm |
| Efektywna szerokość panelu | 1000 mm |
| Materiał rdzenia | Pianka poliizocyjanurowa (PIR). |