| Grubość | Konfigurowalny |
|---|---|
| Wodoodporny | Tak |
| Obróbka powierzchniowa | Konfigurowalny |
| Kolor | Konfigurowalny |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| durability | High |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| width | 50-1130mm |
| color | Various |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, proszę. |
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
| Trwałość | Wysoki |
| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | Tak |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Grubość | Konfigurowalny |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
|---|---|
| gęstość | >45kg/m3 |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Gęstość | 50/100/150/200 mm |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Rodzaj paneli | dach |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Długość | Dostosowywalne |
| Materiał | poliuretan |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
|---|---|
| Wodoodporny | Tak |
| Materiał | poliuretan |
| Obróbka powierzchniowa | Konfigurowalny |
| Szerokość | Konfigurowalny |