| Rdzeń | PU + wełna mineralna / PU + wełna szklana |
|---|---|
| Kolor | Konfigurowalny |
| Ogniotrwały | Tak |
| Grubość | 50/75/100/150/200mm |
| Wodoodporny | Tak |
| Kolor | Konfigurowalny |
|---|---|
| Wodoodporny | Tak |
| Długość | Konfigurowalny |
| Rdzeń | PU + wełna mineralna / PU + wełna szklana |
| Ogniotrwały | Tak |
| Ogniotrwały | Tak |
|---|---|
| Szerokość | 1000 mm |
| Rdzeń | PU + wełna mineralna / PU + wełna szklana |
| Grubość | 50/75/100/150/200mm |
| Wodoodporny | Tak |
| Czas dostawy | 5-8 dzień roboczy |
|---|---|
| Zasady płatności | akredytywy |
| Możliwość Supply | 10000㎡/dzień |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan Material · China |
| Tworzywo | PPGI/Al-Zn |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Folia pokryta paletami, pasek z zapięciem lub bez |
| Czas dostawy | 5-15 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 m / dzień |
| Nazwa | Panele rom z czystą wełną mineralną |
|---|---|
| Tworzywo | Wełna skalna |
| Grubość | Rdzeń 50-150mm |
| Dostawa | 5-15 dni |
| Płatności | 30% T/T z góry, saldo przed dostawą. |
| Nazwa | Płyty warstwowe z wełny mineralnej |
|---|---|
| Szerokość okładki | 950/980/1000/1100/1150/1200 |
| Rdzeń | Wełna Roack |
| Typ | System dachowy/ścienny |
| Ogniotrwały | Klasa B |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
| waterproof | Yes |
| Color | Customizable |
| length | Customizable |
| Rdzeń | PU + wełna mineralna / PU + wełna szklana |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Gęstość | 50/75/100/150/200mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Ogniotrwały | - Tak, tak. |