| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
|---|---|
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Gęstość | 50/75/100/150/200mm |
| Długość | różne |
| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, tak. |
| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, tak. |
|---|---|
| Rodzaj | Sandwich Panel Ścienny |
| Szerokość | 50-1130 mm |
| Kolor | różne |
| Trwałość | wysoki |
| Rowek | Cztery rowki |
|---|---|
| Kolor | różne kolory |
| żaroodporne | Tak |
| Odporny na wilgoć | Tak |
| Trwałość | Wysoki |
| Kolor | różne kolory |
|---|---|
| żaroodporne | Tak |
| Materiał | Kanapka |
| Rowek | Cztery rowki |
| Trwałość | Wysoki |
| Ogniotrwały | - Tak, tak. |
|---|---|
| Rodzaj | Sandwich Panel Ścienny |
| izolacja cieplna | - Tak, tak. |
| Szerokość | 50-1130 mm |
| Lekkie | - Tak, tak. |
| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, tak. |
|---|---|
| Gęstość | 50/75/100/150/200mm |
| Lekkie | - Tak, tak. |
| Szerokość | 50-1130 mm |
| przeciw starzeniu | - Tak, tak. |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
|---|---|
| przeciw starzeniu | - Tak, tak. |
| Gęstość | 50/75/100/150/200mm |
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
| Ogniotrwały | - Tak, tak. |
| Kolor | różne |
|---|---|
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Sandwich Panel Ścienny |
| Szerokość | 50-1130 mm |
| Gęstość | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Trwałość | - Tak, proszę. |