| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Materiał | poliuretan |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Izolacja akustyczna | Tak |
| Gęstość | >45kg/m3 |
|---|---|
| Szerokość | Konfigurowalny |
| Materiał | poliuretan |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| izolacja cieplna | Tak |
| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | Tak |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Grubość | Konfigurowalny |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Materiał | poliuretan |
|---|---|
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Grubość | Konfigurowalny |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Grubość | Konfigurowalny |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Szerokość | Konfigurowalny |
| Szerokość | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Odporność na wilgoć | Tak |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Możliwość dostosowania |
| Wodoodporny | Tak |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Długość | Konfigurowalny |
|---|---|
| izolacja cieplna | Tak |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Materiał | poliuretan |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
|---|---|
| gęstość | >45kg/m3 |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |