| Trwałość | Odporny na korozję, długa żywotność |
|---|---|
| Metoda instalacji | System języka i wpustu / zatrzasku |
| waga | Lekka waga, ok. 8-12 kg/m² w zależności od grubości |
| Materiał wierzchni | Stal ocynkowana / aluminium / stal malowana kolorowo |
| Materiał rdzenia | Pianka poliizocyjanurowa (PIR). |
| Efektywna szerokość panelu | 1000 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | ≤0,02 W/m·K |
| Aplikacje | Budynki przemysłowe, magazyny, chłodnie, dachy komercyjne |
| Odporność ogniowa | Klasa B1 (GB) |
| długość panelu | Możliwość dostosowania, do 11960 metrów |
| Grubość panelu | Zwykle od 50 mm do 150 mm |
|---|---|
| waga | Lekka waga, ok. 8-12 kg/m² w zależności od grubości |
| Nazwa produktu | Płyty dachowe PIR |
| Materiał rdzenia | Pianka poliizocyjanurowa (PIR). |
| Aplikacje | Budynki przemysłowe, magazyny, chłodnie, dachy komercyjne |
| długość panelu | Możliwość dostosowania, do 11960 metrów |
|---|---|
| Nazwa produktu | Płyty dachowe PIR |
| Grubość panelu | Zwykle od 50 mm do 150 mm |
| Efektywna szerokość panelu | 1000 mm |
| Materiał rdzenia | Pianka poliizocyjanurowa (PIR). |
| Aplikacje | Budynki przemysłowe, magazyny, chłodnie, dachy komercyjne |
|---|---|
| Trwałość | Odporny na korozję, długa żywotność |
| Grubość panelu | Zwykle od 50 mm do 150 mm |
| Wpływ na środowisko | Nadaje się do recyklingu, niska emisja LZO |
| długość panelu | Możliwość dostosowania, do 11960 metrów |
| Nazwa | Kompozytowe płyty warstwowe PU/PIR |
|---|---|
| Zewnętrzny | Metal PPGI/PPGL lub Al-Mg-Mn |
| wewnętrzny | Metal PPGI |
| Metal na zewnątrz | Pokryty podwójną folią metalową |
| Kolor | Szary biały, czerwony, niebieski powszechny lub zgodnie z żądaniem |
| Nazwa | Płyty warstwowe do pomieszczeń sprzątających |
|---|---|
| Twarz/tył | Stop metalu/SS/Al |
| Rdzeń | Wełna skalna/wełna szklana/PUR/PIR/plaster miodu/so-mg |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |
| Nazwa | Płyty warstwowe do pomieszczeń sprzątających |
|---|---|
| Twarz/tył | Stop metalu/SS/Al |
| Rdzeń | Wełna skalna/wełna szklana/PUR/PIR/plaster miodu/so-mg |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |
| Nazwa | Płyty warstwowe do pomieszczeń czystych o szerokości 980/1180 mm |
|---|---|
| Twarz/tył | Stop metalu/SS/Al |
| Rdzeń | Wełna skalna/wełna szklana/PUR/PIR/plaster miodu/so-mg |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |
| Nazwa | Powłoka PE/PVDF do pomieszczenia czyszczącego ze stopu PPGI/SS/Al z innym rdzeniem z wełny mineralne |
|---|---|
| Twarz/tył | Stop metalu/SS/Al |
| Rdzeń | Wełna skalna/wełna szklana/PUR/PIR/plaster miodu/so-mg |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |