| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu depozytu |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Shandong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| gęstość | >45kg/m3 |
|---|---|
| Materiał | poliuretan |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Szerokość | 930-1130 mm |
|---|---|
| Izolacja cieplna | Tak |
| Tworzywo | Poliuretan |
| Ocena ogniowa | B1/B2 |
| Wodoodporny | Tak |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu depozytu |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Shandong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu depozytu |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Shandong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu depozytu |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Shandong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Nazwa | Płyty warstwowe do pomieszczeń sprzątających |
|---|---|
| Twarz/tył | Stop metalu/SS/Al |
| Rdzeń | Wełna skalna/wełna szklana/PUR/PIR/plaster miodu/so-mg |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |
| Nazwa | Płyty warstwowe do pomieszczeń sprzątających |
|---|---|
| Twarz/tył | Stop metalu/SS/Al |
| Rdzeń | Wełna skalna/wełna szklana/PUR/PIR/plaster miodu/so-mg |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |
| Nazwa | Płyty warstwowe do pomieszczeń czystych o szerokości 980/1180 mm |
|---|---|
| Twarz/tył | Stop metalu/SS/Al |
| Rdzeń | Wełna skalna/wełna szklana/PUR/PIR/plaster miodu/so-mg |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |