| Gęstość | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Długość | Dostosowywalne |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Trwałość | - Tak, proszę. |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Szerokość | 1000 mm |
| Struktura | Kanapka |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Numer modelu | 50-200 mm |