| Typ stali | 195/235/355 |
|---|---|
| Masa Powłoki Zn | 40-275g |
| Długość | Dostosowane |
| Kształt | C/Z |
| Kształt | C/Z |
|---|---|
| Standard | GB, ASTM, JIS, BS itp. |
| Kolor | Srebrny |
| pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
| Kształt | C/Z |
|---|---|
| Tworzywo | Taśma Stalowa |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowane ogniowo |
| Typ stali | 195/235/355 |
| Standard | GB, ASTM, JIS, BS itp. |
|---|---|
| Masa Powłoki Zn | 40-275g |
| Kształt | C/Z |
| pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowane ogniowo |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Kształt | C/Z |
| Tworzywo | Taśma Stalowa |
| Odporność na korozję | Wysoki |
|---|---|
| Nazwa produktu | Metalowe pokłady faliste |
| Typ profilu | Trapezowy / Prążkowany |
| Grubość | 0,7 mm - 1,5 mm |
| Fire resistance | Class A |
|---|---|
| Width | 600mm - 1200mm |
| Compliance standards | ASTM, EN, JIS |
| Product name | Corrugated Metal Decking |
| Finish | Galvanized / Painted / Plain |
|---|---|
| Coating | Zinc Coating (G60 - G275) |
| Material | Galvanized Steel |
| Length | Customizable Up To 6000mm |