Płyty sendwichowe PIR/płyty sendwichowe PUR
| Nazwa | Płyty sendwichowe PIR |
| Wnętrze metalowe | PPGI |
| Metali zewnętrznych | PPGI/stop Al/SS |
| Rdzeń | PUR/PIR |
| Gęstość metalu | 00,4*-0,8 mm |
| Grubość rdzenia | 40/50/60/70/75/100/150/200 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Odporny na ogień | B1 |
| Kolor | W odpowiedzi na twoje żądania |
| Pojemność dostaw | 10000 m/dzień |
| Pakiet | Standardowy pakiet lub na zamówienie |
| Czas dostawy | 25 dni |
![]()
![]()
Użycie
Panele PIR/PUR używane do przechowywania w chłodnych pomieszczeniach, jak mięso, warzywa, ryby, owoce morza, laboratoria, magazyn medyczny, wysokiej klasy architektura.
Pakiet
Przezroczysta folia pokrywająca panele sendwichowe/biała gruba folia pokrywająca panele sendwichowe/folia przewijająca panele, a następnie pas do wzmocnienia opakowania w paletach.Wszystkie opakowania użyć EPS do sperately chronić panele kanapkowe dobrze.
Dostawa
PUR/PIR zazwyczaj dostawy w 25dni z wyjątkiem dużych projektów. I dostawy w 40HQ kontenerze ze względu na towary nie ciężkie.