| Nazwa | Płyty warstwowe do pomieszczeń sprzątających |
|---|---|
| Twarz/tył | Stop metalu/SS/Al |
| Rdzeń | Wełna skalna/wełna szklana/PUR/PIR/plaster miodu/so-mg |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |
| Nazwa | Płyty warstwowe do pomieszczeń czystych o szerokości 980/1180 mm |
|---|---|
| Twarz/tył | Stop metalu/SS/Al |
| Rdzeń | Wełna skalna/wełna szklana/PUR/PIR/plaster miodu/so-mg |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |
| Izolacja cieplna | Tak |
|---|---|
| Lekki | Tak |
| Przeciwstarzenianie | Tak |
| Antykorozja | Tak |
| Ogniotrwały | Tak |
| Instalacja | Łatwy |
|---|---|
| Konserwacja | Niski |
| żaroodporne | Tak |
| Kształt | Płyta |
| Grubość | Możliwość dostosowania |
| Nazwa | Płyty warstwowe z wełny mineralnej |
|---|---|
| Szerokość okładki | 950/980/1000/1100/1150/1200 |
| Rdzeń | Wełna Roack |
| Typ | System dachowy/ścienny |
| Ogniotrwały | Klasa B |