| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Długość | Dostosowywalne |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Gęstość | >45kg/m3 |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | - Tak, tak. |
| Materiał | poliuretan |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Materiał | poliuretan |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | poliuretan |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Długość | Dostosowywalne |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
|---|---|
| gęstość | >45kg/m3 |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Długość | Dostosowywalne |
| Materiał | poliuretan |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| gęstość | >45kg/m3 |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| durability | High |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| width | 50-1130mm |
| color | Various |
| Środki przeciwstarzenia | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Gęstość | 50/75/100/150/200mm |
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Sandwich Panel Ścienny |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |