| Kolor | różne |
|---|---|
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Sandwich Panel Ścienny |
| Szerokość | 50-1130 mm |
| Rodzaj | Sandwich Panel Ścienny |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
| Środki przeciwstarzenia | - Tak, proszę. |
| Kolor | różne |
| Trwałość | Wysoki |
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
|---|---|
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, proszę. |
| Gęstość | 50/75/100/150/200mm |
| Rodzaj | Sandwich Panel Ścienny |
| Rodzaj | Sandwich Panel Ścienny |
|---|---|
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Długość | różne |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Długość | różne |
| Gęstość | 50/75/100/150/200mm |
| Środki przeciwstarzenia | - Tak, proszę. |
| Materiał | poliuretan |
|---|---|
| Przeciw powstawaniu rdzy | Tak |
| przeciw starzeniu | Tak |
| Grubość | różnorodny |
| Dźwiękoszczelny | Tak |
| Installation | Easy |
|---|---|
| Fireproof | Yes |
| Shape | Panel |
| Surface | Smooth |
| Groove | Four-Groove |
| lightweight | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| anti-corrosion | Yes |
| durability | High |
| Trwałość | ≥10 lat |
|---|---|
| Grubość | 50/75/100mm |
| Metoda instalacji | Śruby/Klej |
| ROZMIAR | Konfigurowalny |
| Materiał | Konfigurowalny |
| Gęstość | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| Środki przeciwstarzenia | - Tak, proszę. |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Trwałość | Wysoki |
| Długość | różne |