| Materiał | poliuretan |
|---|---|
| Długość | Możliwość dostosowania |
| Szerokość | 930-1130 mm |
| Izolacja akustyczna | - Tak, tak. |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
|---|---|
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Materiał | poliuretan |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Szerokość | 930-1130 mm |
| Grubość | Konfigurowalny |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | Tak |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Obróbka powierzchniowa | Konfigurowalny |
| Szerokość | Konfigurowalny |
|---|---|
| Materiał | poliuretan |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Obróbka powierzchniowa | Konfigurowalny |
| Grubość | Konfigurowalny |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu depozytu |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Shandong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Numer modelu | 50/75/100/150mm |
| izolacja cieplna | Tak |
|---|---|
| Wodoodporny | Tak |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Długość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
| Materiał | poliuretan |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |