| Nazwa | Powłoka PE/PVDF do pomieszczenia czyszczącego ze stopu PPGI/SS/Al z innym rdzeniem z wełny mineralne |
|---|---|
| Twarz/tył | Stop metalu/SS/Al |
| Rdzeń | Wełna skalna/wełna szklana/PUR/PIR/plaster miodu/so-mg |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |
| Ocena obrotu ognioodpornego | Klasa A |
|---|---|
| Trwałość | ≥10 lat |
| Metoda instalacji | Śruby/Klej |
| Ogniotrwały | Tak |
| Grubość | 50/75/100mm |
| Ocena obrotu ognioodpornego | Klasa A |
|---|---|
| Tworzywo | Możliwość dostosowania |
| Odporność na wilgotność | ≤98% wilgotności względnej |
| Grubość | 50/75/100mm |
| Metoda instalacji | Śruby/Klej |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
|---|---|
| gęstość | >45kg/m3 |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Szerokość | 1000 mm |
| Struktura | Kanapka |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| Siła | Wysoki |
|---|---|
| odporność na ogień | Wysoki |
| Kształt | Zmienny |
| Powierzchnia | prasowany |
| Konserwacja | Niskie |
| Długość | Zmienny |
|---|---|
| Instalacja | Łatwo. |
| Szerokość | Zmienny |
| Elastyczność | Wysoki |
| Koszty | Niskie |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu depozytu |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Shandong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |