| Grubość | Waga |
|---|---|
| Długość | Konfigurowalny |
| Typ panelu | dach |
| Wodoodporny | Tak |
| izolacja cieplna | Tak |
| Szerokość | Konfigurowalny |
|---|---|
| Grubość | Waga |
| Waga | Konfigurowalny |
| Wodoodporny | Tak |
| Długość | Konfigurowalny |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
|---|---|
| Wodoodporny | Tak |
| Struktura | Kanapka |
| Waga | Konfigurowalny |
| Szerokość | Konfigurowalny |
| Szerokość | Konfigurowalny |
|---|---|
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| izolacja cieplna | Tak |
| Kolor | Konfigurowalny |
| Izolacja akustyczna | Tak |
| Czas dostawy | 5-8 dzień roboczy |
|---|---|
| Zasady płatności | akredytywy |
| Możliwość Supply | 10000㎡/dzień |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan Material · China |
| Materiał rdzenia | PUR/PIR/wełna skalna/rdzeń kombinowany |
|---|---|
| Materiał metalowy | SS/PPGI/Al-Mg-Mn/Al-Zn |
| Grubość | 50/75/100/120/150/200 mm |
| Szerokość | 950mm/1000mm |
| Grubość metalu | 0,4-0,8 mm |
| Izolacja akustyczna | Tak |
|---|---|
| Waga | Możliwość dostosowania |
| Typ panelu | Dach |
| Ocena ogniowa | B1/B2 |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Wodoodporny | Tak |
|---|---|
| Grubość | 45/65/95 mm |
| Szerokość | 950 mm |
| Waga | Możliwość dostosowania |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Wodoodporny | Tak |
|---|---|
| Grubość | 45/65/95 mm |
| Szerokość | 950 mm |
| Waga | Możliwość dostosowania |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Wodoodporny | Tak |
|---|---|
| Grubość | 45/65/95 mm |
| Szerokość | 950 mm |
| Waga | Możliwość dostosowania |
| Kolor | Możliwość dostosowania |