| Długość | Konfigurowalny |
|---|---|
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Materiał | poliuretan |
| izolacja cieplna | Tak |
| Szerokość | Konfigurowalny |
|---|---|
| Kolor | Konfigurowalny |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Kolor | Konfigurowalny |
|---|---|
| Wodoodporny | Tak |
| Długość | Konfigurowalny |
| Rdzeń | PU + wełna mineralna / PU + wełna szklana |
| Ogniotrwały | Tak |
| Durability | Yes |
|---|---|
| Structure | Sandwich |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Color | Customizable |
| waterproof | Yes |
| fireproof | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| anti-aging | Yes |
| Length | Customizable |
|---|---|
| Density | >45kg/m3 |
| Product Name | Cold Storage PU Panel |
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Rodzaj paneli | dach |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Materiał | PU/PU+woła skalna/PU+woła szklana |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
|---|---|
| Gęstość | 50/100/150/200 mm |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Długość | Dostosowywalne |
| Waga | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga | Dostosowywalne |
| Rodzaj paneli | dach |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Długość | Dostosowywalne |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |