| Panel Type | Roof |
|---|---|
| Weight | Customizable |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Width | 1000mm |
| Color | Customizable |
| Heat Insulation | Yes |
|---|---|
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Color | Customizable |
| Thickness | 50/100/150/200mm |
| Panel Type | Roof |
| Długość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Waga | Dostosowywalne |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Materiał | PU/PU+woła skalna/PU+woła szklana |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Sandwich Panel Ścienny |
|---|---|
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Kolor | różne |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Struktura | Kanapka |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Materiał | PU/PU+woła skalna/PU+woła szklana |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Kolor | różne |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Długość | różne |
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Środki przeciwstarzenia | - Tak, proszę. |
| Trwałość | Wysoki |
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, proszę. |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, proszę. |
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
| Materiał | PU/PU+woła skalna/PU+woła szklana |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Szerokość | 50-1130 mm |
| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, proszę. |
| Trwałość | - Tak, proszę. |
|---|---|
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Waga | Dostosowywalne |
| Struktura | Kanapka |
| Materiał | PU/PU+woła skalna/PU+woła szklana |