| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | poliuretan |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Długość | Dostosowywalne |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Powierzchnia | Gładki |
|---|---|
| Krawędź | fazowane |
| Konserwacja | Niskie |
| żaroodporne | - Tak, proszę. |
| Instalacja | Łatwo. |
| Installation | Easy |
|---|---|
| Color | Various Colors |
| Heatproof | Yes |
| Groove | Four-Groove |
| Moistureproof | Yes |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| Rodzaj | Sandwich Panel Ścienny |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
| Środki przeciwstarzenia | - Tak, proszę. |
| Kolor | różne |
| Trwałość | Wysoki |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | poliuretan |
| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
| Długość | Dostosowywalne |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Konserwacja | Niskie |
|---|---|
| Odporny na wilgoć | - Tak, proszę. |
| żaroodporne | - Tak, proszę. |
| Kolor | różne kolory |
| Gęstość | Dostosowywalne |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Ogniotrwały | - Tak, proszę. |
| Instalacja | Łatwo. |
| Powierzchnia | Gładki |
| żaroodporne | - Tak, proszę. |
| Shape | Panel |
|---|---|
| Durability | High |
| Installation | Easy |
| Size | Customized |
| Moistureproof | Yes |
| Heatproof | Yes |
|---|---|
| Maintenance | Low |
| Fireproof | Yes |
| Material | Sandwich |
| Moistureproof | Yes |