| Przeciw powstawaniu rdzy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Długość | różne |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Powierzchnia | Płyty powlekane kolorem/Płyty ze stali nierdzewnej/Cementowa ścieka |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
|---|---|
| Gęstość | 50/100/150/200 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Struktura | Kanapka |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Instalacja | Łatwo. |
| Kolor | różne kolory |
| Krawędź | fazowane |
| Odporny na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Długość | Konfigurowalny |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | Tak |
| izolacja cieplna | Tak |
| Kolor | Konfigurowalny |
| Wodoodporny | Tak |
| żaroodporne | - Tak, tak. |
|---|---|
| Powierzchnia | Gładki |
| Rowek | Cztery rowki |
| Dźwiękoszczelny | - Tak, tak. |
| Kolor | różne kolory |
| Kształt | Płyta |
|---|---|
| Odporny na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Gęstość | Dostosowywalne |
| Instalacja | Łatwo. |
| Rowek | Cztery rowki |
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Konserwacja | Niskie |
| żaroodporne | - Tak, proszę. |
| Odporny na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Rowek | Cztery rowki |
| Rodzaj paneli | dach |
|---|---|
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Szerokość | 1000 mm |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Materiał | poliuretan |
|---|---|
| Długość | Możliwość dostosowania |
| Szerokość | 930-1130 mm |
| Izolacja akustyczna | - Tak, tak. |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Rodzaj paneli | dach |
| Gęstość | 50/100/150/200 mm |