| gęstość | >45kg/m3 |
|---|---|
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| waterproof | Yes |
|---|---|
| Color | Customizable |
| fireproof | Yes |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| length | Customizable |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
| waterproof | Yes |
| Color | Customizable |
| length | Customizable |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Szerokość | 930-1130 mm |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Długość | Dostosowywalne |
|---|---|
| gęstość | >45kg/m3 |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| gęstość | >45kg/m3 |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Długość | Dostosowywalne |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Kolor | Dostosowywalne |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| width | 1000mm |
| Color | Customizable |
| waterproof | Yes |
| fireproof | Yes |
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
|---|---|
| length | Customizable |
| fireproof | Yes |
| width | 1000mm |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Długość | Dostosowywalne |
| Szerokość | 930-1130 mm |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |