| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| gęstość | >45kg/m3 |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Szerokość | 930-1130 mm |
| Materiał | poliuretan |
|---|---|
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Szerokość | 930-1130 mm |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Heat Insulation | Yes |
|---|---|
| Width | 930-1130mm |
| Length | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Color | Customizable |
| izolacja cieplna | Tak |
|---|---|
| Wodoodporny | Tak |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
|---|---|
| Szerokość | 1000 mm |
| Kolor | Konfigurowalny |
| Ogniotrwały | Tak |
| Rdzeń | PU + wełna mineralna / PU + wełna szklana |
| Grubość | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| Wodoodporny | Tak |
| Długość | Konfigurowalny |
| Kolor | Konfigurowalny |
| Ogniotrwały | Tak |
| Rdzeń | PU + wełna mineralna / PU + wełna szklana |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Gęstość | 50/75/100/150/200mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Ogniotrwały | - Tak, tak. |
| Długość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Waga | Dostosowywalne |
| Materiał | PU/PU+woła skalna/PU+woła szklana |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Szerokość | 1000 mm |
|---|---|
| Kolor | Konfigurowalny |
| Grubość | 50/75/100/150/200mm |
| Ogniotrwały | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | poliuretan |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Szerokość | 930-1130 mm |