| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
|---|---|
| Materiał | poliuretan |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Heat Insulation | Yes |
|---|---|
| Width | 930-1130mm |
| Length | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Color | Customizable |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
|---|---|
| gęstość | >45kg/m3 |
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
| Obróbka powierzchniowa | Konfigurowalny |
|---|---|
| Kolor | Konfigurowalny |
| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Materiał | poliuretan |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | - Tak, proszę. |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Szerokość | 930-1130 mm |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | poliuretan |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Szerokość | 930-1130 mm |
| gęstość | >45kg/m3 |
|---|---|
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| izolacja cieplna | - Tak, proszę. |
| Długość | Konfigurowalny |
|---|---|
| izolacja cieplna | Tak |
| Gęstość | >45kg/m3 |
| Materiał | poliuretan |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
|---|---|
| Długość | Dostosowywalne |
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Materiał | poliuretan |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Gęstość | 100/150/200/250mm |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Odporność ogniowa | B1/B2 |
| Długość | Dostosowywalne |