| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu depozytu |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Shandong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty |
|---|---|
| Zasady płatności | Akredytywa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 20-30 dni po otrzymaniu depozytu |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Shandong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Numer modelu | 50/75/100/150mm |
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Numer modelu | 50/75/100/150mm |
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | L/c |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Shandong Changyuan |
| Numer modelu | 50/75/100/150mm |
| Gęstość | >45kg/m3 |
|---|---|
| Materiał | poliuretan |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
| Odporność na wilgoć | - Tak, tak. |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |
|---|---|
| Wytrzymałość na ściskanie | >200kPa |
| Izolacja akustyczna | - Tak, tak. |
| Długość | Możliwość dostosowania |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Materiał | poliuretan |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | - Tak, tak. |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Obsługa powierzchni | Możliwość dostosowania |
| izolacja cieplna | - Tak, tak. |
| Odporność na wilgoć | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Dostosowywalne |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Nazwa produktu | panel PU do przechowywania w chłodni |